Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość
Reklama

Nowa pakowarka M-C-S 192 STRONG

Oferta firmy Metro-Catering-System poszerzyła się o nowe urządzenie zgrzewające tacki do cateringu M-C-S 192 STRONG. Pakowarka adresowana jest głównie do firm cateringowych potrzebujących solidnego i bezawaryjnego urządzenia o prostej obsłudze z możliwością zgrzewania wielu typów tacek. Maszyna w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej i wyposażona w elektroniczny panel sterujący. Wyróżnia się najkrótszym czasem zgrzewania tacek oraz umożliwia zapakowanie praktycznie każdego dania.

 rs 2017 08 03

Maszyna pakująca M-C-S MAP tss102-R

 

Najmniejsze i najtańsze urządzenie z technologią pakowania MAP w ofercie Metro-Catering-System. TSS 102-R jest najlepszym rozwiązaniem w tej klasie maszyn, a jego niewątpliwą zaletą jest wydłużenie terminu przydatności do spożycia dań gotowych. Oprócz możliwości pakowania w atmosferze modyfikowanej posiada również specjalną opatentowaną matrycę, do której standardowe opakowania występują w formatach od 137x125mm do 260x195mm i mogą być wykonane z różnych tworzyw. Istnieje również możliwość wykonania matrycy wg indywidualnego projektu.

Maszyna pracuje w dwóch trybach – zgrzewanie oraz zgrzewanie z przedmuchem gazem. Doskonale sprawdza się zarówno w gastronomii, sklepach jak i małej produkcji.

 

 

Więcej na stronie: www.metro-catering-system.pl

 

Metro - Catering - System

ul Otmuchowska 46, 48-300 Nysa

tel. +48 77 464 44 22

biuro@m-c-s.pl


Nowości na rynku
rs 2016 06
6/2017   Spis treści »
listopad-grudzień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne