Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość


„Sichlanki” – Pierogi Jagnięce

„Sichlanki” – Pierogi Jagnięce – wykonywane ręcznie, na bazie całkowicie naturalnych składników, których receptura tkwi w naszej rodzinie od pokoleń. Delikatne, rozpływające się w ustach ciasto, którego wnętrze wypełnia niezwykle soczysty, wyrazisty farsz ze świeżej, najwyższej jakości jagnięciny z Podhala oraz aksamitny sos z kawałkami pachnących lasem borowików od wielu lat zachwyca naszych gości. Sekretem tego niezwykłego smaku jest tradycja a także serce, które wkładamy w przygotowywanie naszych produktów.

rs 2017 03a 05

Tym smakiem chcemy podzielić się z Państwem

Pierogi jagnięce – Sichlanki cieszą się dużym powodzeniem oraz mają wielu smakoszy. Współpracujemy z  restauracjami, hotelami, obiektami turystycznymi, sklepami nie tylko na terenie Podhala. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy.

Maria i Tomasz Pawlikowscy

biuropawlikowski@op.pl, tel. 609 501 739

www.sichlanski.pl


Nowości na rynku
rs 2017 03
3/2017   Spis treści »
maj-czerwiec
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne