Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość

Starbucks otwiera dziś swoją 18. kawiarnię w Warszawie. Tym razem do portfolio sieci dołączy lokal w centrum handlowym Atrium Targówek

2016-12-19

Wybór lokalizacji to realizacja planu rozwoju, dzięki któremu Starbucks chce dotrzeć do dużej grupy swoich klientów, często robiących zakupy w galeriach handlowych. Nowo otwarta kawiarnia zlokalizowana przy ul. Głębockiej 15 w CH Atrium Targówek to pierwszy lokal Starbucksa w tej części Warszawy, popularnej szczególnie ze względu na handlowy charakter. Nowa kawiarnia to 53. lokal w Polsce.

– Nie ustajemy w budowaniu świadomości marki Starbucks wśród Polaków. Konsekwentnie otwieramy nasze kawiarnie w dużych miastach, zwłaszcza w miejscach o wysokim natężeniu ruchu – mówi Adam Mularuk, prezes polskiego Starbucksa. – Stale powiększamy sieć naszych kawiarni w Warszawie. Tym razem postawiliśmy na Centrum Handlowe w całkiem nowej lokalizacji. To popularna i dynamicznie rozwijająca się dzielnica. Wierzymy, że nasza kawiarnia stanie się integralną częścią tego miejsca – dodaje.

W lokalu znajduje się 61 miejsc siedzących dla gości oraz community table, dzięki któremu kawiarnia stanowi miejsce spotkań także dla większej grupy znajomych.

 


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne