Indyjski Dzień Niepodległości w restauracjach Ganesh
 

 
Indyjski Dzień Niepodległości w restauracjach Ganesh

2013-08-12

Flaga_IndiiNa najbliższy czwartek przypada 66 rocznica odzyskania niepodległości przez Indie. Z tej okazji sieć indyjskich restauracji Ganesh przygotowała dla swoich gości liczne atrakcje.

Herbs and Spices

Indyjska walka o odzyskanie niepodległości od Wielkiej Brytanii jest znana na całym świecie głównie dzięki osobie Mahatmy Gandhiego. To on stał się symbolem biernego oporu przeciwko Brytyjczykom oraz spektakularnych akcji pokojowych, które doprowadziły do dialogu ze stroną brytyjską, a w rezultacie – do proklamowania niepodległości Indii i Pakistanu 15 sierpnia 1947 roku. Od tamtego dnia Hindusi co roku hucznie obchodzą swoje święto, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Bollywood dancers dress

Właściciel sieci Ganesh, Tapinder Sharma, ma nadzieję, że do wspólnego świętowania w jego restauracjach uda mu się zachęcić jak największe grono gości. – Liczę zarówno na Hindusów, jak i na Polaków. Dla moich rodaków 15 sierpnia to bardzo ważna data, także wiem, że na pewno będą w ten dzień razem ze mną. W Indiach zawsze jest to bowiem okazja do hucznej zabawy w gronie przyjaciół. Oczywiście również dla polskich gości przygotowaliśmy sporo atrakcji, także na pewno warto w ten dzień do nas zawitać.

t

Na odwiedzających wszystkie restauracje sieci Ganesh 15 sierpnia czekają m.in. darmowe drinki w indyjskich barwach narodowych, indyjskie flagi, a w wybranych lokalach dłonie pań przyozdabiane będą henną. Właściciel zapowiada również przygotowane specjalnie dla Hindusów atrakcyjne niespodzianki, które z pewnością umilą obchody ich narodowego święta.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail