Rusza kampania reklamowa marki Aro
 


 
Rusza kampania reklamowa marki Aro

2013-08-19

19 sierpnia rozpoczyna się kampania reklamowa marki Aro należącej do sieci wielkopowierzchniowych hurtowni MAKRO Cash & Carry. Kampania swoim zasięgiem obejmie telewizję oraz hale MAKRO. Jej celem jest zwiększenie świadomości marki wśród właścicieli sklepów i konsumentów.

Hasło przewodnie kampanii to „Bierz w ciemno! Aro zawsze najtaniej”. W spocie reklamowym zaprezentowana jest różnorodność produktów marki Aro, od artykułów spożywczych po przemysłowe. Reklama emitowana będzie w takich stacjach telewizyjnych jak TVP1, TVP2, Polsat, TVN i Discovery. Kampania rusza także we wszystkich halach MAKRO oraz sklepach sektora handlu tradycyjnego, których właściciele zaopatrują się w produkty Aro. Jest to już trzecia kampania reklamowa tej marki.

Zeszłoroczna inicjatywa przyniosła dziesięcioprocentowy wzrost świadomości wśród konsumentów oraz zwiększyła chęć zakupu produktów Aro. W tym roku celem kampanii jest przede wszystkim zwrócenie uwagi klientów na konkurencyjną cenę artykułów i ich bogatą ofertę. Za kreację odpowiedzialna jest agencja Albedo Marketing Sp. z. o. o. Kampania trwa od 19.08 do 15.09 br.
Marka Aro powstała z myślą o mniejszych sklepach, pawilonach handlowych i punktach małej gastronomii, których właściciele podczas zakupów kierują się przede wszystkim niską ceną.  Jest to jedna z pierwszych marek własnych na rynku ogólnopolskim.

Produkty z logotypem Aro obecne są dzisiaj w halach MAKRO i METRO w 29 krajach świata. Markę wyróżnia gwarancja najniższej ceny, co umożliwia klientom MAKRO skuteczną walkę z konkurencją. Charakter marki najlepiej wyraża hasło „Aro – zawsze najtaniej!”. Aro od zawsze cieszy się dużym zaufaniem konsumentów. W Polsce w swoim asortymencie posiada ponad 1000 produktów, z których ok. 700 to artykuły spożywcze, a 300 to przemysłowe. Produkty sygnowane marką Aro znajdziemy w każdej kategorii, poczynając od nabiału, wędlin, czy ryb, a kończąc na kosmetykach lub karmie dla zwierząt. Marka Aro to również gwarancja kontrolowanej jakości, która nieustannie sprawdzana jest przez doświadczony zespół Zarządzania Jakością MAKRO.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail