Targi Tendence Frankfurt – w tym roku 2 m-ce wcześniej niż dotychczas
 


 


Targi Tendence Frankfurt – w tym roku 2 m-ce wcześniej niż dotychczas

2017-03-20

Szanowni Państwo 

 

to ostatni moment na decyzję o wynajęciu stoiska na targach Tendence we Frankfurcie nad Menem, ponieważ po raz pierwszy targi odbędą się dwa miesiące wcześniej w dniach 24- 27.06.2017.

To najważniejsze, międzynarodowe targi dekoracji, wyposażenia wnętrz i ogrodów oraz upominków, akcesoriów modowych i biżuterii, odbywające się w  połowie roku, z liczbą ok. 1.100 wystawców i 23.000 odwiedzających branżystów z całego świata.

Podział na grupy produktów: w segmencie prezentów to Gift Classics (hala 9.1), Young Gifts (hala 11.0), Coulinary Gifts (hala 11.0), Accessories & Jewellery (hala 11.1). w segmencie dekoracji i wyposażenia wnętrz: Lovely Home (hala 8.0), Seasonal Decoration (hala 8.0), Pure & Elegant (hala 9.0)oraz International Sourcing (hala 10.2) - segment producentów z bardzo dużym volumemsprzedaży w obu segmentach.Więcej szczegół ów o targach TUTAJ oraz na:  www.targifrankfurt.pl

Zapraszamy do udziału w charakterze wystawcy. Rejestracja wyłącznie on-line przez stronę Messe Frankfurt:

https://easyorder.messefrankfurt.com/easy/en/home_registerinterests.html

Zgłoszenie nie jest jeszcze wiążące, a stanowi tylko list intencyjny.Po wypełnieniu pierwszego formularza,  link do właściwgo druku zamówienia powierzchni przyjdzie bezpośrednio z Messe Frankfurt. Dopiero podpisanie otrzymanej propozycji stoiska jest zawarciem umowy między Państwa firmą a Messe Frankfurt GmbH.

Koszt 1 m2 niezabudowanej powierzchni wynosi :

123,50 Euro/m2 - stoisko otwarte z jednej strony,

136,00 Euro/m2 - stoisko otwarte z dwóch stron,

144,00 Euro/m2 - stoisko otwarte z trzech stron,

154,40 Euro/m2 - stoisko otwarte z czterech stron.

W hali 11.0 i 11.1 jest możliwość wynajęcia gotowego stoiska z pełnym serwisem
w preferencyjnej cenie o pow. 9 m2 lub 16 m2.

Dodatkowe opłaty obowiązkowe:

585,00 EUR - wpis do mediów targowych; 2,00 EUR/m2 - opłata na rzecz ochronę środowiska, 0,60 EUR/m2 - opłata na rzecz AUMA Niemieckiego Stowarzyszenia Przedsiębiorstw Targowych). Należy również uwzględnić koszt energii elektrycznej min. przedział 1-3 kW : 250 €. Na terenach targowych dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy.

 

Dla firm, które wezmą również udział w tegorocznych targach Tendence 24-27 czerwca br.

jest przygotowana specjalna, niższa cena na targach Ambiente 2018 !
Niższa cena na Ambiente obowiązuje dla wystawców obu imprez, jeżeli powierzchnia stoiska na Tendence 2017 będzie miała co najmniej 50%powierzchni stoiska na Ambiente 2018.


Dla tych z Państwa, którzy planują wyłącznie obejrzenie targów, mamy ofertę wyjazdu z pełnym serwisem (podróż luksusowym autokarem) z pobytem 2 dni na targach w cenie 743 zł + Vat od osoby
.

W sprawie szczegółów prosimy kontakt z Panią Dorotą Idzikowską Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com

tel. +22 49 43 201.

Zapraszamy!

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail