Makłowicz i Bikont będą debatować w Art Hotelu nad trendami wrocławskiej gastronomi
 


 
Makłowicz i Bikont będą debatować w Art Hotelu nad trendami wrocławskiej gastronomi

2017-04-24

W ubiegłym roku w samym Wrocławiu otwarto ponad 250 restauracji. Ta liczba pokazuje, jak dynamicznie rozwija się lokalna gastronomia.

Trendy oraz poziom jedzenia serwowanego we Wrocławiu będą tematami dyskusji podczas dzisiejszego panelu we wrocławskim Art Hotelu. Art Hotel, Restaurant Week, tuWroclaw.com i Biuro Promocji Miasta i Turystyki zapraszają na debatę na temat trendów we wrocławskiej gastronomii z udziałem szefów kuchni, blogerów kulinarnych oraz mieszkańców. W dyskusji udział wezmą: znani krytycy kulinarni, od kilku lat związani z festiwalem Europa na Widelcu – Robert Makłowicz i Piotr Bikont, szef kuchni Art Hotelu Grzegorz Pomietło, autor jednego z najbardziej popularnych blogów kulinarnych we Wrocławiu Piotr Gładczak oraz właściciel dwóch wrocławskich restauracji i zwycięzca jesiennej edycji Wrocław Restaurant Week 2016 Maciej Nowaczyk. Prelegenci: Robert Makłowicz - jeden z prekursorów programów kulinarnych w Polsce.

Przez wiele lat prowadził na antenie TVP swój autorski program "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", następnie "Makłowicz w podróży". Piotr Bikont - współautor razem z Robertem Makłowiczem wielu felietonów, książek oraz przewodników na temat gastronomii. Grzegorz Pomietło - szef kuchni restauracji Art Hotelu. Specjalista kuchni dawnego Wrocławia, w której mieszały się smaki wielu kultur, zamieszkujących przedwojenny Wrocław. Z wielką pasją odtwarza dawny smak Wrocławia. Piotr Gładczak - jeden z najbardziej znanych wrocławskich blogerów kulinarnych. Założyciel bloga Wrocławskie Podróże Kulinarne. Maciej Nowaczyk - właściciel dwóch wrocławskich restauracji i zwycięzca jesiennej edycji Wrocław Restaurant Week 2016. Debata odbędzie się w Art Hotelu, przy ul. Kiełbaśniczej 20 w poniedziałek 24 kwietnia o godzinie 18:00.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail