Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Makłowicz i Bikont będą debatować w Art Hotelu nad trendami wrocławskiej gastronomi

2017-04-24

W ubiegłym roku w samym Wrocławiu otwarto ponad 250 restauracji. Ta liczba pokazuje, jak dynamicznie rozwija się lokalna gastronomia.

Trendy oraz poziom jedzenia serwowanego we Wrocławiu będą tematami dyskusji podczas dzisiejszego panelu we wrocławskim Art Hotelu. Art Hotel, Restaurant Week, tuWroclaw.com i Biuro Promocji Miasta i Turystyki zapraszają na debatę na temat trendów we wrocławskiej gastronomii z udziałem szefów kuchni, blogerów kulinarnych oraz mieszkańców. W dyskusji udział wezmą: znani krytycy kulinarni, od kilku lat związani z festiwalem Europa na Widelcu – Robert Makłowicz i Piotr Bikont, szef kuchni Art Hotelu Grzegorz Pomietło, autor jednego z najbardziej popularnych blogów kulinarnych we Wrocławiu Piotr Gładczak oraz właściciel dwóch wrocławskich restauracji i zwycięzca jesiennej edycji Wrocław Restaurant Week 2016 Maciej Nowaczyk. Prelegenci: Robert Makłowicz - jeden z prekursorów programów kulinarnych w Polsce.

Przez wiele lat prowadził na antenie TVP swój autorski program "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", następnie "Makłowicz w podróży". Piotr Bikont - współautor razem z Robertem Makłowiczem wielu felietonów, książek oraz przewodników na temat gastronomii. Grzegorz Pomietło - szef kuchni restauracji Art Hotelu. Specjalista kuchni dawnego Wrocławia, w której mieszały się smaki wielu kultur, zamieszkujących przedwojenny Wrocław. Z wielką pasją odtwarza dawny smak Wrocławia. Piotr Gładczak - jeden z najbardziej znanych wrocławskich blogerów kulinarnych. Założyciel bloga Wrocławskie Podróże Kulinarne. Maciej Nowaczyk - właściciel dwóch wrocławskich restauracji i zwycięzca jesiennej edycji Wrocław Restaurant Week 2016. Debata odbędzie się w Art Hotelu, przy ul. Kiełbaśniczej 20 w poniedziałek 24 kwietnia o godzinie 18:00.


Aktualności
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne