Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Konkurs o Złote Widelce rozstrzygnięty

2017-04-28

Gwiazdy, najlepsi blogerzy kulinarni oraz specjaliści i przedstawiciele Warszawskiej Izby Przedsiębiorców ocenili warszawskie restauracje. W restauracji Blender odbyła się uroczystość podsumowująca VI edycji konkursu „Warszawa od kuchni”, która miała na celu wyłonienie najlepszych miejsc gastronomicznych w stolicy. Wydarzenie odbywało się pod patronatem dwumiesięcznika „Restauracja”.

 rs 2016 11e 06

Jury konkursu przez kilka tygodni odwiedzało miejsca, które przystąpiły do konkursu i oceniało je pod względem jakości serwowanych potraw, estetyki lokalu, obsługi, efektowności podania oraz wielu innych czynników. Uroczystość poprowadzili Izabela Zwierzyńska, która także zasiadła w składzie jury oraz Waldemar Piórek, Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. Finał tego konkursu to święto warszawskiej gastronomii. W tym roku padł rekord, przyznano  aż 34 Złote Widelce. Otrzymały je restauracje, które uzyskały maksymalna liczbę punktów. Konkurs w przyszłym roku będzie miał charakter ogólnopolski. W związku z  tym faktem w tym roku  po raz pierwszy przyznano Ogólnopolski Złoty Widelec, za najlepsza restaurację hotelową roku 2017. Otrzymała go Restauracja Wzorcownia z hotelu Fabryka Wełny z Pabianic, z szefem kuchni Władysławem Boberem.

NAGRODY OGÓLNOPOLSKIE

1.WZORCOWNIA - NAJLEPSZA RESTAURACJA HOTELOWA W POLSCE W 2017 r.  HOTEL FABRYKA WEŁNY szef kuchni WŁADYSŁAW BOBER

2. JOLANTA BOROWIEC, DYREKTOR POLSAT CAFE - AMBASADOR ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

 

NAGRODY WARSZAWSKIE

1.RESTAURACJA & BAR N31 - NAJLEPSZA RESTAURACJA FINE DINING W WARSZAWIE W 2017 r.

2.WILCZA 50

3.THAISTY

NAGRODY SPECJALNE

35. MAZURKAS CATETRING 360 STOPNI -CATERINGOWA FIRMA ROKU

36.BLENDER LUNCH BAR EVENTS  - EVENTOWE MIEJSCE ROKU

37.SPOKO BOX - NAJLEPSZY KATERING DIETETYCZNY ROKU

 


Polecamy
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne