Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Co czwarty Polak lubi kuchnię orientalną

2017-04-28

Polacy lubią testować oryginalne potrawy i poszukują nowych smaków. KFC, odpowiadając na te potrzeby, wraca z oczekiwaną przez klientów ofertą Orient Menu. W nowej odsłonie obok Sałatki Orientalnej, Twistera i Bites’ów pojawiły się zupełnie nowe produkty: orientalne Zingery oraz aromatyczny Shake o smaku wiśni. Kulinarne gusta Polaków ewoluują.

Chętniej jadamy poza domem i coraz częściej decydujemy się na potrawy z różnych zakątków świata. Potwierdza to badanie przeprowadzone na zlecenie KFC w marcu 2016 roku. Wynika z niego jednoznacznie, że poza tradycyjną kuchnią polską oraz włoskimi przysmakami, bardzo lubimy kuchnię orientalną. Aż 25% Polaków stawia na smaki Azji. Wychodząc naprzeciw tym upodobaniom, KFC wraca z ofertą Orient Menu. Chrupiący kurczak został połączony z niecodziennymi dodatkami, które przywodzą na myśl daleką Azję. Sezam i słodki sos teriyaki sprawią, że każdy może poczuć się jak w podróży do Japonii. Wyjątkowy smak Dalekiego Wschodu odnajdziemy teraz we wszystkich orientalnych propozycjach: lekkiej sałatce, zakręconym Twisterze, sycącym Boxie z ryżem i kurczakiem oraz zupełnie odmienionym Zingerze, w tradycyjnym rozmiarze lub na większy głód - z podwójną porcją kurczaka. W kulinarną podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni, gości KFC zabierze jeszcze jeden przysmak – gęsty i orzeźwiający Shake. Nowa, wiśniowa odsłona mlecznego napoju przypadnie do gustu wszystkim zabieganym, którzy szukają orzeźwienia w coraz dłuższe i cieplejsze dni.


Aktualności
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne