Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Restauracje pod złotymi łukami po raz kolejny umilają poranki

2017-05-15

15 maja do restauracji sieci McDonald’s powróciła akcja częstowania darmową kawą. Przez tydzień wszyscy goście zostaną poczęstowani świeżo mieloną kawą z ziaren 100% Arabiki. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku do godziny 10:30 oraz w sobotę i niedzielę do godziny 11:00.

To dobra wiadomość dla wszystkich entuzjastów kawy. Wystartowała kolejna odsłona akcji McDonald’s „Poczęstuj się poranną kawą”. Przez tydzień od 15 do 21 maja w lokalach sieci na terenie całej Polski można otrzymać kubek kawy przygotowanej ze świeżo mielonych ziaren Arabiki, której aromat i smak jest doceniany na całym świecie. Do wyboru są trzy warianty małych kaw: tradycyjna mała czarna, delikatna kawa z mlekiem oraz cappuccino. Wszystkie kawy przygotowywane są w kubkach na wynos, dzięki czemu można delektować się nimi w drodze do szkoły, pracy czy też korzystając z uroków wiosennej pogody. Kawa o poranku to idealny sposób na pyszne rozpoczęcie dnia oraz nabranie energii do działania. Co ważne, żeby otrzymać kawę, nie jest konieczne dokonanie jakiegokolwiek innego zakupu. Czas trwania akcji to 7 dni.


Aktualności
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne