Mille Miglia 2017 rozpoczęte!
 


 
Mille Miglia 2017 rozpoczęte!

2017-05-23

Najpiękniejszy Wyścig Świata, wraz z dwoma ekipami Perlage Team, wystartował tradycyjnie z Viale Venezia w Bresci.

ht 2017 05 12

W przepiękny, słoneczny czwartek 18 maja, w godzinach popołudniowych wystartował jubileuszowy Mille Miglia. Od czasu kiedy po raz pierwszy na Viale Venezia chorągiewka startera rozpoczęła zmagania kierowców z 1000-milową trasą minęło równo 90 lat. Pierwszy dzień Mille Miglia 2017 rozpoczął się tradycyjnym lunchem w Muzeum Mille Miglia w Bresci. Podczas gdy kierowcy nabierali sił przed startem, fotoreporterzy i fani motoryzacji mogli nacieszyć oczy widokiem ponad 450 wyjątkowych samochodów zgromadzonych na placu przed muzeum. Tak jak miało miejsce to 90 lat temu uczestnicy tegorocznego Mille Miglia startowali kolejno ze specjalnej rampy na Viale Venezia. Trasa odcinka z Brescii do Padwy była bardzo malownicza. Kierowcy przejechali obok jeziora Garda, przez urokliwą Valeggio Sul Mincio oraz romantyczną Veronę. Na każdym kilometrze witani byli przez rozentuzjazmowane grupy kibiców.

Pomimo, że czwartkowa trasa nie była zbyt długa to jednak zaskakiwała załogi trudnością. Miała aż 25 odcinków specjalnych na czas i regularność. W ich trakcie samochody musiały pokonać wyznaczoną odległość albo w podanym czasie, albo utrzymując określoną prędkość. Warto dodać, że przez sporą część dystansu z Brescii do Padwy te bezcenne klasyki motoryzacji zmuszone były utrzymywać średnią prędkość około 100km/h. Na szczęście każdemu zespołowi startującemu w Czerwonej Strzale towarzyszyła orzeźwiająca Cisowianka Perlage – oficjalny sponsor główny Mille Miglia, która pomagała uzupełnić utracone podczas wysiłku płyny i minerały. Pomimo drobnych trudności technicznych oba Astony Martiny startujące w barwach Perlage Team dotarły do mety w Padwie w czasie pozwalającym na zajecie miejsc około połowy stawki. Po pierwszym etapie prowadzi włoska dwójka Luca Patron i Massimo Casale w O.M. 665 S Superba 2000. Po krótkim odpoczynku, w piątek 19 maja na zawodników czeka wyjątkowo wymagająca próba – ponad 500-kilmetrowa trasa z Padwy do Rzymu.

Po więcej informacji zapraszamy na nasze kanały social-mediowe – blog: www.perlagewater.com/blog Facebooka: @PerlageWater i Instagram: perage_water


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail