Niespodzianki z okazji Dnia Dziecka w KFC
 


 
Niespodzianki z okazji Dnia Dziecka w KFC

2017-05-31

Pierwszy czerwca to dzień, którego z niecierpliwością wyczekują wszystkie dzieci. Z okazji ich święta, sieć restauracji KFC przygotowała dla najmłodszych wiele atrakcji i specjalną ofertę promocyjną. W KFC Dzień Dziecka będzie trwał od czwartku, aż do niedzieli. W godzinach 12.00–18.00, w wybranych restauracjach najmłodsi mogą spodziewać się miłych niespodzianek.

Dziećmi zajmą się animatorzy, którzy zaproponują malowanie buziek, balony, kolorowanki, wycinanki i inne zabawy. Co więcej, w dniach 1–4 czerwca, na gości wszystkich restauracji będzie czekała specjalna promocja – przy zakupie zestawu dziecięcego, pociecha otrzyma gratis mały, orzeźwiający Shake. Do wyboru aż pięć smaków: Soczysta Truskawka, Kultowa Krówka, Mocno Czekoladowy, U.S. Peanut Butter oraz wyjątkowa, limitowana Orientalna Wiśnia z oferty Orient Menu.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail