Restauracje otwarte na czworonogi
 


Restauracje otwarte na czworonogi

2017-08-02

Według TNS Polska blisko połowa Polaków w swoim domu ma zwierzaka, a 84 proc. z nich posiada psy. Zapewnienie odpowiedniej infrastruktury pozwalającej na sprzątnięcie po czworonogu może przyciągnąć do lokalu nowych gości.

Coraz więcej miejsc publicznych umożliwia nam zabranie naszego czworonożnego przyjaciela w ze sobą. Kiedy my spokojnie spożywamy w restauracji posiłek, nasz pies towarzyszy nam z własną miską u boku. Jednak po wyjściu pojawia się problem, gdzie zabrać pupila za potrzebą, jeżeli nie chcemy zostawić nieczystości na chodniku. Umieszczenie Strefy WC lub dystrybutorów i koszy na odchody w pobliżu miejsc uczęszczanych przez właścicieli zwierząt zdecydowanie zachęci takie osoby do częstszych odwiedzin i oszczędzi im sporego kłopotu. Problem pojawia się również, kiedy wyjeżdżamy, a zostawienie czworonożnego przyjaciela u znajomych lub rodziny jest niemożliwe. Zabranie go ze sobą w podróż wiąże się ze ogromnym wyzwaniem, jakim jest znalezienie odpowiedniego hotelu, w którym nie tylko możemy przenocować z naszym zwierzakiem, ale także wziąć go rano na spacer. Mimo że większość miejsc oferuje miskę z wodą lub dodatkowe posłanie, to na terenach ośrodków nie ma obszaru, na który możemy wyprowadzić psa. Duża ilość czworonogów w jednym miejscu może przysporzyć spory problem osobom przebywającym w obiekcie, szczególnie jeżeli obok znajduje się jedynie duży parking. Niesprzątnięte nieczystości są zagrożeniem dla życia i zdrowia ludzi i zwierząt. Wspomniane produkty oraz produkowany przez firmę 22dogs panel edukacyjny uświadomią pracowników oraz osoby korzystające z hoteli o szkodliwości odchodów.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail