Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


KFC: nowość na okrągło!

2017-09-20

Popularna sieć restauracji KFC zaprasza do spróbowania swojego nowego dania. Polędwiczki z kurczaka w złocistej panierce łączą się z serem cheddar i dodatkami zapieczonymi w okrągłych plackach tortilli. Podzielona na trójkątne kawałki Chizza to propozycja dla poszukiwaczy kulinarnych nowości oraz osób lubiących posiłki, którymi mogą łatwo dzielić się z bliskimi. Chizza to danie, które przypadnie do gustu zarówno fanom kurczaka KFC, jak i włoskiej kuchni.

W menu znajdziemy dwie wersje smakowe nowego produktu: Italiana oraz Pepperoni. Bazą każdej z nich są soczyste bites, ciągnący się ser cheddar, sos i tortilla. Do ich przygotowania kucharze jak zawsze korzystają ze starannie wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości, pochodzących od lokalnych dostawców. Obie wersje Chizzy to wyróżniające się kompozycje smakowe. Prawdziwie włoskiego charakteru Chizza Italiana zakosztujemy za sprawą aromatycznego pomidorowo-ziołowego sosu, pieczarek oraz typowych dla kuchni śródziemnomorskiej przypraw, m.in. bazylii i oregano. Chizza Pepperoni to propozycja dla miłośników ostrzejszych smaków. Plastry kiełbasy pepperoni w towarzystwie sosu paprykowego idealnie komponują się z pozostałymi składnikami, tworząc ciekawe zestawienie. Goście restauracji mogą zamówić nowy produkt w dwóch rozmiarach – małym, idealnym na szybką przekąskę, i dużym, na większy głód lub dla dwóch osób. Chizza, podzielona na trójkątne kawałki, jest wyśmienitym posiłkiem do dzielenia się z bliskimi. Wystarczy otworzyć pudełko i wspólnie odkrywać nowe smaki. Nowy przysmak będzie dostępny w restauracjach i dostawie KFC oraz w serwisie PizzaPortal.pl. Tradycyjnie, jak w przypadku pozostałych dań z menu, Chizzę będzie można zamówić jako osobny produkt oraz w zestawie z frytkami i wybranym napojem.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne