Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Sosnowiec triumfuje w konkursie na najlepszą gęsinę w Polsce

Kucharze Bartłomiej Kornacki i Przemysław Gościniak z Restauracji Warszawskiej w Hotelu Centrum w Sosnowcu wygrali II edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Kulinarnego „Gęsina nie tylko na Św. Marcina”, która odbyła się 19 sierpnia w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. W pokonanym polu pozostawili 11 profesjonalnych ekip z całej Polski. Zmagania odbywały się pod patronatem magazynu „Restauracja”.

 

 rs 2017 09zp 13

Gęsina nie tylko na Św. Marcina” to ogólnopolski, autorski konkurs kulinarny przeznaczony dla profesjonalnych kucharzy i organizowany przez zespół Hotelu Fabryka Wełny pod przewodnictwem szefa kuchni Wiesława Bobera. Konkurs był wyjątkową okazją do zobaczenia w akcji zawodowych kucharzy pracujących z gęsiną – nieco zapomnianym polskim dobrem narodowym. – Gęsina jest głęboko zakorzeniona w polskiej tradycji kulinarnej.

Hodowla gęsi w Polsce rozpoczęła się już w XVII wieku. Mimo że obecnie jesteśmy największym producentem gęsiny w Europie, to stosunkowo rzadko gości ona na polskich stołach. Tworząc festiwal kulinarny, chcieliśmy to zmienić – mówi organizator konkursu Wiesław Bober....


Restauracja 5/2017, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne