Starbucks otwiera nową kawiarnię w łódzkiej Manufakturze
 

 
Starbucks otwiera nową kawiarnię w łódzkiej Manufakturze

2017-10-13

Starbucks stawia na rozwój sieci w Łodzi i otwiera tam swoją drugą kawiarnię. W popularnej lokalizacji Centrum Handlowego Manufaktura, uruchomił największy lokal w Polsce.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i dużej popularności Manufaktury wśród mieszkańców Łodzi, nowy Starbucks ma szansę stać się jednym z ulubionych miejsc łodzian na spędzanie czasu. - Od dawna bardzo chcieliśmy otworzyć drugą kawiarnię w Łodzi - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – Wiemy, że Starbucks ma tu wielu fanów. Stąd też tak duża przestrzeń, dzięki której, oprócz spędzania czasu ze znajomymi w miłej atmosferze, w kawiarni możliwe będzie organizowanie także spotkań biznesowych. Nasi goście znajdą u nas również miejsce do pracy i nauki – dodaje. Nowy, dwupoziomowy Starbucks w Łodzi to blisko 94 miejsca siedzące dla gości na prawie 285m2 powierzchni. Dodatkowo w okresie wiosennym i letnim do dyspozycji oddawane będzie zewnętrzne patio. Nowoczesne i przestrzenne wnętrze podzielono na tematyczne strefy, w których Goście poznają historię uprawy ziaren na obszarze tzw. pasa kawowego, czyli: Ameryki Łacińskiej, Afryki oraz Azji i rejonu Pacyfiku.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail