Inspirują i dodają odwagi
 
 Inspirują i dodają odwagi

Profesjonalny dostawca w gastronomii to dziś nie tylko sprzedawca, ale także doradca, szkoleniowiec i analityk zapewniający wsparcie restauratorowi. Jednak by współpraca zakończyła się sukcesem dla obu stron, spełnione muszą być dwa warunki: dobry produkt i kreatywność szefa kuchni.

 rs 2017 06zi 20

  Eksperci pracowni badawczej GfK, analizującej systematycznie polski rynek gastronomiczny, już w 2014 r. przewidywali, że na wzrost jakości usług świadczonych przez restauracje i bary wpływ będą mieli dostawcy oraz producenci. W jaki sposób? Dostosowując swoją ofertę produktową, a także proponując dodatkowe wsparcie zwiększające atrakcyjność samego lokalu gastronomicznego. Obecnie jest to już wyraźny trend, o czym świadczą działania podejmowane zarówno przez firmy oferujące kompleksowy zakres dostaw, jak i podmioty mające w portfolio produkty tylko z wybranego segmentu. Profesjonalny dostawca w gastronomii to dziś nie tylko sprzedawca, ale także doradca, szkoleniowiec i analityk zapewniający wsparcie restauratorom. Przykładem firmy, która spełnia wszystkie te kryteria, jest sieć hurtowni Makro Cash & Carry Polska.

Odpowiadając na wspomniany trend w branży gastronomicznej, w maju br. zaprezentowała ona odświeżoną Akademię Inspiracji. To miejsce, łączące specjalistów z branży gastronomicznej, przeszło prawdziwą transformację wizerunkową. Podczas uroczystego dwudniowego reotwarcia klienci, dziennikarze i pracownicy Makro mieli okazję zobaczyć odnowiony budynek przy Al. Jerozolimskich 184 w Warszawie. Akademia Inspiracji oferuje merytoryczne i praktyczne wsparcie dla partnerów biznesowych i klientów Makro. To przestrzeń, w której eksperci doświadczeni w różnych dziedzinach nie tylko przekazują wiedzę niezbędną do codziennego prowadzenia biznesu, ale też rozbudzają pasję. W ofercie Akademii Inspiracji znajdują się m.in. warsztaty live cooking oraz szkolenia baristyczne, sommelierskie, kelnerskie czy kulinarne. 

Wspólny cel dostawcy i restauratora

Wsparcie dla restauratorów stawiających na oferowanie w swoim lokalu gatunkowych win zapewnia także Winkolekcja. Ten importer jakościowych trunków tego segmentu oferuje ponad 600 starannie wyselekcjonowanych etykiet z całego świata, w tym ikony światowego winiarstwa, jak również kolekcję win z Bordeaux, która jest wizytówką firmy. Zespół Winkolekcji to osoby doświadczone w branży winiarskiej, z dużą wiedzą merytoryczną, które pomagają odkrywać różne oblicza win – od przyjemnych, prostych po wina najbardziej wybitne, kontemplacyjne. – Mamy z restauratorami jeden wspólny cel: znalezienie rozwiązania, by prowadzony biznes przynosił większe zyski....Rafał Skórski

Restauracja 6/2017, TEMAT NUMERU
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail