PizzaPortal.pl zmienia zasady rabatów
 


 
PizzaPortal.pl zmienia zasady rabatów

2017-11-28

Pizza, kebaby, burgery, dania kuchni azjatyckiej – zmieniły się zasady promocji na PizzaPortal.pl. W poniedziałki klienci taniej mogą kupić pizzę, we wtorki burgery i kebab, a w środę – potrawy kuchni azjatyckiej.

20-procentowe zniżki to nie nowość na Pizzaportal.pl. Serwis już od dłuższego czasu oferuje atrakcyjne rabaty dla swoich klientów, teraz jednak wprowadził nowe zasady. W poniedziałki nadal taniej zamówimy pizzę, nie trzeba już będzie jednak wpisywać kodu zniżkowego, bo rabat naliczy się automatycznie. We wtorki - 20 procent obowiązywać będzie na dania typu burger & kebab, a nie – jak dotychczas – na potrawy z kategorii domowe. To zmiana podyktowana głosami klientów Pizzaportal.pl. Środy nadal pozostają dniem kuchni azjatyckiej. Aby podczas składania zamówienia naliczył się rabat, w polu kod zniżkowy należy wpisać odpowiednie hasło: BULKA (kebaby i burgery) lub 5SMAK (potrawy kuchni azjatyckiej). Promocje obowiązują w wybranych restauracjach, dostępnych na Pizzaportal.pl.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail