Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Młodzi na start

2018-01-31

Fundacja Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy organizuje Ogólnopolski Konkurs Kulinarny "Junior Culinary Cap”. Jego finał konkursu odbędzie się 1 lutego 2018 r. w Hotelu Kongresowy - Centrum Biznesu ul. w Al. Solidarności 34 w Kielcach.

Główne cele konkursu to: kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy o historii gastronomii w Polsce, doskonalenie umiejętności kulinarnych, rozbudzanie inicjatywy, pomysłowości i kreatywności uczniów szkół gastronomicznych, podnoszenie poziomu kształcenia zawodowego oraz nawiązywanie współpracy między szkołami i firmami związanymi z gastronomią, a także doskonalenie zawodowe i organizacyjne nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów.

Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźc tutaj


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne