Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Gastronomiczna Grupa Zakupowa Horeca GGZ

2018-04-03

Dla Gastronomicznej Grupy Zakupowej Horeca GGZ rok 2017 był kolejnym rokiem dynamicznego rozwoju, który zaowocował  wzrostem liczby uczestników sieci do 3500 restauracjioraz poszerzenia oferty dystrybutorów i producentów. Od początku istnienia strategicznymi partnerami Grupy Horeca GGZ są GK Iglotex, Coca Cola, Kompania Piwowarska, Zielona Budka. W 2017 Grupa Zakupowa wzbogaciła się o nowych partnerów handlowych min. Zeelandia, Hrebapol Lublin SA, Willa Win, Mane Trading Union.Na dzień dzisiejszy Horeca GGZ mam podpisane umowy partnerskie z ponad 40 firmami z branży.

rs 2018 03 01

Jako największagrupa zakupowa z branży HoReCa zajmujemy się negocjowaniem warunków handlowych, promocją oraz organizacją pokazów kulinarnych i targów promujących nowości na rynku gastronomicznym z przeznaczeniem dla dedykowanych klientów.
W Roku 2017  kontynuowaliśmy rozwój programu premiowego „Retro+”. Jest to program skierowany do przedsiębiorców branży HoReCa, który dodatkowo gratyfikuje ich w zamian za zakupy produktów producenta partnera Horeca GGZ.
Dynamika z jaką rozwija się Grupa GGZ pozwoliła na uruchomienie platformy zakupowej dedykowanej do naszych członków - Horecabuy.pl. Platforma ma polepszyć komunikację pomiędzy uczestnikiem grupy a producentem/dystrybutorem, dać restauratorom możliwość łatwego i sprawnego zamawiania produktów.


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne