Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaAmerykańskie gwiazdy smaku wracają do McDonald’s

2018-04-12

Od 11 kwietnia do restauracji McDonald’s powróciła promocja Stars of America. W ofercie znajdują się znany już dobrze szerokiej publiczności New York Beef Classic, a także zeszłoroczne gwiazdy Chicken Caesar i Beef Bajgiel, który po raz pierwszy dostępny jest także w wersji pikantnej. Na gości czekają również Frytki Amerykańskie oraz desery.

Po znakomitym zeszłorocznym debiucie do McDonald’s powróci Beef Bajgiel. Wieloziarnisty bajgiel serwowany z soczystą porcją wołowiny, dwoma plastrami bekonu, kruchą porcją kapusty i świeżą rukolą, którego staranną kompozycję dopełnią dwa plastry pomidora oraz sera topionego Ementaler, a także mix sosów. Gwiazda objawi się również w wersji na ostro, jako Beef Bajgiel Pikantny. Pikanterii dodadzą mu papryczki jalapeno i sos tabasco. Do oferty wraca również Chicken Caesar. W jego składzie znajdzie się soczysty kurczak w towarzystwie dwóch plastrów topionego sera Ementaler, plastry pomidora oraz krążki czerwonej cebuli i świeżych listków rukoli. Wszystko to skąpane w sosie cesarskim. Nie zabraknie również amerykańskiej klasyki smaku, czyli New York Beef Classic. Podwójna porcja 100% wołowiny, dwa plastry sera topionego Cheddar, dwa plastry pomidora oraz świeża sałata to kompozycja, która zadowoli każdego amatora dobrego smaku. Do tego pikle, krążki czerwonej cebuli oraz sos kanapkowy i musztarda. Idealnym dodatkiem do burgerów będą Frytki Amerykańskie – jedyne w swoim rodzaju, grubo krojone frytki, podawane z aksamitnym sosem śmietanowym. Jednocześnie do oferty powracają desery Peanut Butter. W ofercie Lodowe Marzenie Peanut Butter, czyli połączenie lodów z polewą z masła orzechowego oraz delikatną bitą śmietaną, a także McFlurry Peanut Butter – delikatne kremowe lody, również pokryte polewą z orzechowego przysmaku. Oba desery zwieńczone będą posypką – do wyboru Lion lub Kit Kat.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności