Ambra otwiera sezon nowościami produktowymi
 

 
Ambra otwiera sezon nowościami produktowymi

2018-04-18

Konsumenci tworzą nowy sezon dla wina. Piją wino dla smaku, orzeźwienia i przyjemności. Nowe niezobowiązujące okazje popularyzują całą kategorię. To nowa perspektywa rozwoju rynku wina.

Na trend odpowiada AMBRA S.A. wprowadzając do sprzedaży owocowe smaki Fresco Frizzante o niższej zawartości alkoholu 5,5% oraz unikalne formaty opakowań: poręczną butelkę 250 ml dla Fresco Frizzante i nową pojemność Cydru Lubelskiego 400 ml. Letnią kampanię przygotowuje też CIN&CIN - najbardziej kobieca marka win. Zgodnie z hasłem „Lubię tak” będzie zachęcać Polki do przyjemności i życia na własnych zasadach. - AMBRA rozpoznaje potrzeby konsumentów, tworzy produkty razem z nimi, a jej kampanie promocyjne angażują i budzą emocje - mówi Agata Domaradzka, Dyrektor Marketingu AMBRA S.A. „Wszystko dla orzeźwienia” to hasło wakacyjnej kampanii, towarzyszącej wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych smaków Fresco Frizzante: Fresco Frizzante Fragola i Fresco Frizzante Mango & Pesca oraz małych pojemności 250 ml dla wszystkich pięciu wariantów Fresco Frizzante: White, Red, Rosé i dwóch owocowych nowości. Pierwsza zaskakuje smakiem soczystej truskawki, druga słodyczą mango i brzoskwini. Połączenie owocowego charakteru i drobnych bąbelków sprawia, że nowe Fresco Frizzante są jeszcze lżejsze i orzeźwiające. Idealne na niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi, pikniki, grille, popołudnia spędzane w ogrodzie… - jako aperitif lub dodatek do deserów. Najlepiej smakują schłodzone do temperatury 10 st. C i podane w jednym z trzech rekomendowanych sposób podania: w kieliszkach do wina, na lodzie w szklankach lub pite przez słomkę wprost z małych odkręcanych butelek. Pojemność 250 ml oraz obniżona zawartość alkoholu do 5,5% to nowość na rynku wina i klucz do kategorii impulsowych zakupów, orzeźwienia, letnich plenerów.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail