Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Wielka loteria jubileuszowa w Selgros Cash&Carry

2018-06-16

370 tysięcy złotych – to łączna pula nagród w rozpoczynającej się dziś wielkiej loterii zorganizowanej z okazji 21 lat Selgros Cash&Carry w Polsce. Na tych, którzy wezmą udział w zabawie czekają nagrody związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018, takie jak piłki i koszulki, a także bony towarowe.

 ht 2017 12aw 18

360 replik piłki meczowej World Cup Russia 2018, 450 koszulek z oficjalnym logo Mundialu oraz ponad 14 tysięcy bonów towarowych czeka na klientów, którzy między 14 czerwca a 11 lipca zrobią zakupy w halach Selgros Cash&Carry w całej Polsce za min. 250zł. Wraz z paragonem otrzymają oni kupon, który należy zeskanować w specjalnym terminalu. Jeśli na ekranie ukaże się napis BON 20, BON 50, BON 100, BON 200, BON 500, BON 750, PIŁKA lub KOSZULKA, oznacza to, że klient jest uprawniony do odbioru wylosowanej nagrody.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Selgros Cash&Carry może pochwalić się aż dwudziestojednoletnią obecnością na polskim rynku. Od czasu otwarcia pierwszej hali naszym priorytetem nieustannie jest zadowolenie naszych klientów i zapewnianie im dostępu do najwyższej jakości produktów. Poprzez loterię, chcemy zachęcić ich do wspólnego świętowania oraz kibicowania – mówi Cezary Furmanowicz,Dyrektor Marketingu Selgros Cash&Carry i Transgourmet.

 


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne