Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Krajowy finał World Class 2018 rozstrzygnięty

„Zwycięzca to marzyciel, który nigdy się nie poddał” – dowiódł tego laureat p miejsca w konkursie barmańskim World Class 2018, Marcin Kruk z Warszawy. O krok od wygranej był już w ubiegłym roku, gdy zajął drugą lokatę, a teraz wywalczył tytuł polskiego Barmana Roku i bilet na globalne zawody w Berlinie, gdzie zmierzy się z 60 najlepszymi barmanami z całego świata.

 rs 2018 07ea 08

  Międzynarodowe jury z udziałem największych sław barmańskich na świecie 17 czerwca wyłoniło zwycięzcę czwartej polskiej edycji konkursu World Class Poland. Spośród najlepszych barmanów z całej Polski statuetkę zdobył Marcin Kruk z warszawskiego koktajlbaru Kita Koguta. Na podium z drugim wynikiem uplasował się Bart Miedeksza ze Szczecina (17 Schodów), a miejsce trzecie zajął Maciej Mazur z Krakowa (Z ust do ust). – Swoją przygodę za barem zacząłem ponad dziewięć lat temu i szczerze mówiąc nie sądziłem, że tak się ona potoczy. Chyba każdy z nas, barmanów, słyszał kiedyś w swoim życiu, że „to fajna praca tymczasowa”, ale w finale World Class znalazło się dwunastu uzdolnionych i niezwykle pracowitych ludzi,...


Restauracja 4/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail