Degustacja komentowana: Eksplozja smaków - aromatyczne wina niemieckie
 


 


Degustacja komentowana: Eksplozja smaków - aromatyczne wina niemieckie

2018-09-21

Niemiecki Instytut Wina zaprasza na degustacje komentowane podczas których, chce zwrócićuwagę na bardzo interesujący i obecnie rosnący segment win aromatycznych.

W ostatnich latach aromatyczne odmiany win przeżywają renesans nie tylko w samych Niemczech, ale również na arenie międzynarodowej. Zwłaszcza młodsi miłośnicy wina cenią te wina za ich intensywny bukiet, połączony z przyjemną świeżą i owocową kwasowością oraz subtelną słodyczą. Niemiecki Instytut Wina zaprasza na degustacje komentowane podczas których, chce zwrócićuwagę na bardzo interesujący i obecnie rosnący segment win aromatycznych. Te wyjątkowe degustacje w Poznaniu i następnego dnia w Warszawie poprowadzi Manuela Liebchen z Niemieckiego Instytutu Wina.

 Podczas degustacji przybliżone zostaną odmiany: Gewürztraminer, Scheurebe, Sauvignon Blanc, Muskateller.

 

Terminy i miejsca:

 

Poznań

16.10.2018 (wtorek) godz. 11.00-14.00

Restauracja SPOT.

Dolna Wilda 87

 

Warszawa

17.10.2018 (środa) godz. 11.00-14.00

Ms Mermaid – Conference Center at The Tides

Wioślarska 8

 

Program:

godz.11:00-13:00 degustacja komentowana

godz. 13:00-14:00 networking i przekąski

 

Udział w degustacjach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału nalezy przesyłać do dnia 11 października na adres info@winaniemieckie.pl z dopiskiem Poznań lub Warszawa. Spotkanie jest wyłącznie dla branży winiarskiej, HORECA, importerów, sklepów specjalistycznych oraz dziennikarzy i bloggerów branżowych. Wstęp na degustację tylko po potwierdzeniu zgłoszenia przez organizatora.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail