Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Degustacja komentowana: Eksplozja smaków - aromatyczne wina niemieckie

2018-09-21

Niemiecki Instytut Wina zaprasza na degustacje komentowane podczas których, chce zwrócićuwagę na bardzo interesujący i obecnie rosnący segment win aromatycznych.

W ostatnich latach aromatyczne odmiany win przeżywają renesans nie tylko w samych Niemczech, ale również na arenie międzynarodowej. Zwłaszcza młodsi miłośnicy wina cenią te wina za ich intensywny bukiet, połączony z przyjemną świeżą i owocową kwasowością oraz subtelną słodyczą. Niemiecki Instytut Wina zaprasza na degustacje komentowane podczas których, chce zwrócićuwagę na bardzo interesujący i obecnie rosnący segment win aromatycznych. Te wyjątkowe degustacje w Poznaniu i następnego dnia w Warszawie poprowadzi Manuela Liebchen z Niemieckiego Instytutu Wina.

 Podczas degustacji przybliżone zostaną odmiany: Gewürztraminer, Scheurebe, Sauvignon Blanc, Muskateller.

 

Terminy i miejsca:

 

Poznań

16.10.2018 (wtorek) godz. 11.00-14.00

Restauracja SPOT.

Dolna Wilda 87

 

Warszawa

17.10.2018 (środa) godz. 11.00-14.00

Ms Mermaid – Conference Center at The Tides

Wioślarska 8

 

Program:

godz.11:00-13:00 degustacja komentowana

godz. 13:00-14:00 networking i przekąski

 

Udział w degustacjach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału nalezy przesyłać do dnia 11 października na adres info@winaniemieckie.pl z dopiskiem Poznań lub Warszawa. Spotkanie jest wyłącznie dla branży winiarskiej, HORECA, importerów, sklepów specjalistycznych oraz dziennikarzy i bloggerów branżowych. Wstęp na degustację tylko po potwierdzeniu zgłoszenia przez organizatora.

 


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności