Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaSzlachetna stal w kuchni

Kuchnia lokalu gastronomicznego to miejsce wymagające wyjątkowego wyposażenia. Jest miejscem, w którym panuje pośpiech i niebezpiecznie wysokie temperatury, a przy tym wszystko musi być przygotowywane z zachowaniem wyjątkowej higieny. To wszystko sprawia, że urządzenia i meble wykonane ze stali szlachetnej sprawdzają się tu idealnie.

 rs 2018 07ea 20

 

Kuchnia z blatem z marmuru, granitu czy konglomeratu w ładnych kolorach, fronty pokryte lakierem na połysk w najmodniejszym kolorze sezonu, a do tego wyposażone w najnowocześniejszy, w pełni zautomatyzowany sprzęt do zabudowy. Chociaż wielu, myśląc o idealnej kuchni, tak mniej więcej ją sobie wyobraża, to w marzeniach restauratora i szefa kuchni ten obraz diametralnie się różni. Dla nich kuchnia idealna jest cała w błyszczącej stali nierdzewnej. Gładkiej i lśniącej. Materiał ten jest najlepszym rozwiązaniem zarówno podczas przygotowywania posiłków w restauracjach, jak i eksponowania gotowych dań w bufetach i dostępnych dla gości wydawkach. – Stal nierdzewna (szlachetna) jest chętnie wybieranym i popularnym materiałem, używanym do produkcji wyposażenia profesjonalnych kuchni. Jako szef kuchni nie wyobrażam sobie swojej kuchni zbudowanej na innym materiale, np. drewnie. Dlaczego? Dlatego, że jest to niehigieniczne, nieestetyczne, trudne do utrzymania w czystości – zauważa Tomasz Nowak, ekspert kulinarny z firmy RM Gastro. – Również z tego powodu coraz częściej ze stali nierdzewnej produkuje się metalowe dozowniki mydła w płynie, podajniki ręczników papierowych, pojemniki na papier toaletowy, kosze na śmieci, szczotki WC, umywalki, misy WC, uchwyty dla niepełnosprawnych i inne akcesoria. 

 

Stalowe królestwo kucharza

 

Stal nierdzewna to wyjątkowo praktyczny materiał w wypadku mebli kuchennych przeznaczonych do gastronomii. Charakteryzuje ją bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, odporność na korozję i...


Restauracja 5/2018, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności