Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Gotowanie na żywo w Lobby Bar & Live Cooking Hotelu Diament Plaza

2018-11-07

Nowy Lobby Bar & Live Cooking to efekt ostatnich zmian mających miejsce w Hotelu Diament Plaza Gliwice. Kawiarniane wnętrze zyskało też zupełnie nowy wystrój.

Lobby Bar LC 22

Lobby Bar & Live Cooking daje możliwość podpatrzenia warsztatu pracy mistrzów, specjalizujących się w gotowaniu na żywo. Goście z pomocą personelu będą mogli samodzielnie dobierać składniki do swojego ulubionego dania. W trakcie pokazu kucharze chętnie opowiedzą o przepisie czy sposobie przygotowywania dania.
Zapewne każdy z nas, oglądając telewizyjne kulinarne show, niejednokrotnie zastanawiał się jak wygląda to na miejscu? W trakcie imprezy firmowej czy spotkania z bliskimi uczestnicy mogą nauczyć się jak otwierać ostrygi, perfekcyjnie przygotować mule lub odpowiednio wysmażyć steka.
Całości dopełniają autorskie koktajle przygotowywane przez naszą profesjonalną obsługę oraz kawa najlepszego gatunku idealnie komponująca się z ciastami wypiekanymi na miejscu.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności