Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

RESTAURACJA patronem merytorycznym Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA

2018-11-07

W Krakowie ruszyły targi HORECA i potrwają do piątku. Organizatorzy zapowiadają liczne szkolenia, konferencje, pokazy live cooking i nowości z branży. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska.

Resized 20181107 114113 5243

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii ENOEXPO są jedną z najważniejszych imprez branży hotelarskiej oraz gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia i sprzętu dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych, wyposażenia hoteli, pensjonatów, obiektów wypoczynkowych, a także produktów spożywczych i napojów, w tym kawy i herbaty. Tutaj spotyka się branża, aby podsumować rok, a także aby zaprezentować nowości i trendy na kolejny sezon.
Impreza odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO, które umożliwiają biznesowe spotkanie producentów i importerów wina z sektorem HoReCa.
Targi HORECA to także liczne imprezy towarzyszące – szkolenia, wykłady, pokazy gotowania na żywo w ramach Akademii HORECA. Anna Jabłońska, redaktor naczelna czasopisma RESTAURACJA poprowadzi także panel dyskusyjny „Projekt restauracji premium, czyli jakiej? Projektowanie restauracji Premium”, którego organizatorem jest PLN Design Group. Odbędzie się on 8 listopada o godz. 15.00 (Sala Lwów A,B).
Zapraszamy serdecznie także do odwiedzenia naszego targowego stoiska (hala Wisła -B8) , na którym pojawi się najnowsze - listopadowe wydanie czasopisma. Czasopisma „Restauracja” i „Hotelarz” naszego wydawnictwa są partnerami merytorycznymi tegorocznej edycji targów HORECA.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności