Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Nowość w ofercie Metro-Catering-System

Nowość w ofercie Metro-Catering-System - tacki do zgrzewu me.Organic, które idealnie wpisują się w trendy współczesnych ekoopakowań.

cim 07

Produkowane są z pulpy celulozowej i po użyciu mogą z powodzeniem zostać poddane recyklingowi jako odpad organiczny lub tektura papierowa. Charakteryzują się wysoką sztywnością, wytrzymałością, naturalnym i nowoczesnym designem, odpornością na tłuszcz oraz wilgoć, Tacki me.Organic są całkowicie ekologiczne i bezpieczne - w odpowiednich warunkach ich rozkład trwa zaledwie 12 tygodni bez szkody na naturalne środowisko. Z kolei wnętrze tacki zabezpiecza biolaminat, który podobnie jak tacka ulega biodegradacji. Tacki me.Organic można używać do dań mrożonych, gorących, podgrzewać w mikrofalówkach lub piekarnikach.
Podczas tegorocznych targów HORECA w Krakowie zdobyły nagrodę w konkursie na Najlepszy Produkt.

Pełna oferta tacek me.Organic jak i innych produktów BIO dostępna jest w sklepie internetowym www.metroo.pl
Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne