Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Za dwa lata znikną plastikowe talerzyki, kubeczki, sztućce i słomki

Branżę gastronomiczną i konsumentów czeka rewolucja. Parlament Europejski 24 października przyjął rezolucję mówiącą o tym, że od 2021 r. plastikowe przedmioty jednorazowego użytku mają zniknąć.

 rs 2018 11ea 01

 

Parlament Europejski przegłosował 24 października rezolucję w sprawie zakazu plastikowych jednorazówek. Na terenie UE od 2021 r. sprzedaż jednorazowych naczyń, mieszadełek, rurek do napojów będzie nielegalna. Każde z państw będzie miało obowiązek stworzenia krajowego planu mającego na celu zachęcanie obywateli do używania produktów wielokrotnego użytku oraz takich, które nadają się do recyklingu. Wiąże się to z koniecznością zmiany polityki lokali gastronomicznych oraz przyzwyczajeń ich konsumentów korzystających z...


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail