Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Restauracja pop-up trend gastronomii 2019

Restauracje typu pop-up mają być dominującym trendem w branży HoReCa w 2019 r. Rosnąca popularność lokali otwieranych na kilka dni, tygodni lub miesięcy umożliwia sprawdzenie swojego pomysłu, ograniczenie kosztów i zachowanie wolności prowadzenia biznesu w wybranym miejscu i czasie.

 

 rs 2018 11ea 03

  Restauracjom stacjonarnym koncept pop-up daje szansę zwiększenia atrakcyjności oferty, pozyskania nowych klientów, a także wygenerowania dodatkowych przychodów – uważa Michał Orłowski, szef kuchni, ekspert marki Royal Catering firmy expondo. 

Koncept dla początkujących

Idea restauracji typu pop-up – tymczasowych lokali gastronomicznych, otwieranych na kilka godzin, dni lub miesięcy, na świecie rozwijana od początku pierwszej dekady XXI w., zawitała do Polski w 2016 r. Lokale gastronomiczne otwierane „na chwilę” są uruchamiane w różnych obiektach. Loft, prywatne mieszkanie, food truck – możliwości jest wiele. Twórca koncepcji sam może precyzyjnie...


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail