Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Marcin Kruk czwartym polskim finalistą World Class Competition

#MyCocktail jako następca #FoodPorn, mniej alkoholu i ekologia to najważniejsze trendy koktajlowe na rok 2019 – relacjonuje finał World Class Competition w Berlinie reprezentant Polski Marcin Kruk. W jubileuszowej 10. edycji konkursu statuetkę zdobył Australijczyk. Polska wciąż czeka na tytuł globalnego zwycięzcy.

 

  Marcin Kruk z warszawskiego baru Kita Koguta zakwalifikował się do World Class Competition w Berlinie, jako jeden z 56 finalistów, spośród ponad 10 tys. barmanów świata....


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail