Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Rafał Wałęsa i Mariusz Kucharczak zwyciężyli Wine & Food Noble Night

13 października tegoroczna XI edycja Wine & Food Noble Night należała do dwóch kucharzy – Rafała Wałęsy z gdyńskiej restauracji Sztuczka oraz Mariusza Kucharczaka z restauracji Boletus – Zamek Kliczków. Zajęli oni pierwsze miejsce i dzięki temu odbędą m.in. staż w prestiżowej restauracji Miramar Paco Péreza, szczycącej się dwiema gwiazdkami Michelin.

 

 rs 2018 11ea 04

  W szranki jak co roku stanęło dwunastu wybitnych kucharzy, którzy specjalnie na tę okazję wraz ze swoimi zespołami przygotowali autorskie menu – przystawkę i danie główne. To one były oceniane przez jury konkursu. Rafał Wałęsa przygotował zwycięską przystawkę, a Mariusz Kucharczak danie główne. Zwycięska przystawka to tatar wołowy z szalotką i korniszonem, majonez ostrygowy, świeża pieczarka w pudrze z borowika, biszkopt z jeżyn, marynowane jeżyny, faworek tymiankowy. Danie główne to poliki z dzika, purée z...


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail