Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.MAKRO Polska głównym sponsorem siódmej edycji programu „MasterChef”

Sieć hurtowni Makro Polska po raz siódmy jest głównym sponsorem polskiej edycji „MasterChefa”. Ponadto z jej produktów korzystają uczestnicy „10 zadań specjalnych Michela Morana”, dostępnego na kanale TTV.

 

  Makro Polska wspiera promocję gotowania w Polsce na wielu różnych płaszczyznach, m.in. poprzez zaangażowanie w polską edycję programu „MasterChef” od początku jej istnienia, czyli od 2012 r. Hurtownia dostarcza uczestnikom doskonałej jakości produkty, z których przygotowują oni swoje konkursowe dania. „MasterChef” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych. Doczekał się edycji w 35 krajach, osiągając rekordowe wyniki oglądalności na całym świecie...


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail