Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaJubileusz firmy Koree

Firma Koree 27 września świętowała 15-lecie istnienia. Biznesowi partnerzy, klienci, a także przyjaciele firmy mieli okazję dowiedzieć się wielu faktów o historii jej powstania, jej pracownikach, a także o obecnej sytuacji. Uroczystość odbyła się w Studio ATM w Warszawie.

 

  Podczas gali prezesi i jednocześnie współwłaściciele firmy, Krzysztof Melon oraz Leszek Grzelak, zaprezentowali osiągnięcia firmy w ciągu 15 lat jej istnienia. W części formalnej gali szczególne podziękowania złożono pracownikom z najdłuższym stażem pracy, doceniając ich wkład w rozwój firmy oraz godne jej reprezentowanie. Część rozrywkowa to wyjątkowy pokaz akrobatyki widowiskowej oraz przedstawienie gościom jednego z ekspresów ciśnieniowych La Marzocco – modelu Leva. Część nieoficjalną uatrakcyjnił występ zespołu Out Of Control, który zagrał swoje utwory oraz covery znanych muzyków. Przypomnijmy, że firma Koree działa na polskim rynku od 2003 r. Jest jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne. Specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracuje z największymi sieciami fast food, supermarketów, kawiarni, stacji benzynowych, z palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi.

rs 2018 11ea 07


Restauracja 6/2018, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
 • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
 • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
 • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
 • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
 • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
 • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
 • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora
  Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/297276513669839/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /0/fb/refresh-rs.php on line 20

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh-rs.php on line 25
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności