Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Jubileusz firmy Koree

Firma Koree 27 września świętowała 15-lecie istnienia. Biznesowi partnerzy, klienci, a także przyjaciele firmy mieli okazję dowiedzieć się wielu faktów o historii jej powstania, jej pracownikach, a także o obecnej sytuacji. Uroczystość odbyła się w Studio ATM w Warszawie.

 

  Podczas gali prezesi i jednocześnie współwłaściciele firmy, Krzysztof Melon oraz Leszek Grzelak, zaprezentowali osiągnięcia firmy w ciągu 15 lat jej istnienia. W części formalnej gali szczególne podziękowania złożono pracownikom z najdłuższym stażem pracy, doceniając ich wkład w rozwój firmy oraz godne jej reprezentowanie. Część rozrywkowa to wyjątkowy pokaz akrobatyki widowiskowej oraz przedstawienie gościom jednego z ekspresów ciśnieniowych La Marzocco – modelu Leva. Część nieoficjalną uatrakcyjnił występ zespołu Out Of Control, który zagrał swoje utwory oraz covery znanych muzyków. Przypomnijmy, że firma Koree działa na polskim rynku od 2003 r. Jest jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne. Specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracuje z największymi sieciami fast food, supermarketów, kawiarni, stacji benzynowych, z palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi.

rs 2018 11ea 07


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail