Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.II edycja SelfCookingCenter pod hasłem WE GANIZM

Znamy laureatów II edycji Spotkania z SelfCookingCenter, które 25 października zorganizowała firma Rational. Tym razem tematem konkursu dla młodych kucharzy była kuchnia wegańska.

 rs 2018 11ea 08

  I miejsce (5 tys. zł i staż u boku Rafała Borysa w restauracji Zamku Topacz) zdobyli Tomasz Czarnecki i Karol Czarnota z restauracji Babinicz w Szczawnie-Zdroju. II miejsce (3 tys. zł) zajęli Wiktor Wielgus i Karol Kaszlewicz, reprezentanci Nicolaus Hotel & Culinary. Warto dodać, że różnica między pierwszym a drugim miejscem wyniosła tylko dwa punkty na maksymalne 460. III miejsce (1...


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail