Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Kupujemy piec konwekcyjno-parowy

Jest jednym z najważniejszych urządzeń restauracyjnej kuchni. Ułatwia i w znacznym stopniu skraca proces przygotowywania dań w restauracji. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, wybierając piec konwekcyjno-parowy do lokalu.

rs 2018 11ea 22 

  Dzisiaj profesjonalna kuchnia w restauracji czy hotelu nie może obejść się bez pieca konwekcyjno-parowego. Za pomocą jednego urządzenia można gotować, dusić, piec, grillować, przygotowywać dania na parze. Dzięki możliwości zaprogramowania przepisów oraz sondzie kucharz ma większą kontrolę nad tworzonym daniem nie tylko z zewnątrz, ale także dzięki kontroli temperatury np. mięsa wewnątrz produktu. Piec konwekcyjno-parowy usprawnia pracę wydawania wielu posiłków jednocześnie, co jest bardzo istotne np. w salach weselnych, kiedy danie musi zostać wydane w dużych ilościach w odpowiedniej temperaturze. 

Funkcje ułatwiające pracę

Producenci...


Restauracja 6/2018, NARZĘDZIA
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail