Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Co jest modne w porcelanie?

Wciąż obowiązują eleganckie odcienie bieli i kremu, a jednocześnie nieregularne kształty i ręczne zdobienia. Kolory – to nawiązanie do natury i ekologii. Wszystko łączy wspólny mianownik – naczynia mają podkreślić wygląd umieszczonego na nich jedzenia. Zachęcać do spróbowania. Bo jemy również oczami.

 

rs 2018 11ea 23 

  W 2019 r. nie przewiduje się większych zmian w kwestii wzornictwa naczyń s t o ł o w y c h . Producenci porcelany wciąż chętnie w swoich nowych wzorach odwzorowują naturę. Nawiązuje ona do form i tekstur, jakie znajdziemy np. na morskim wybrzeżu (linia Churchill, Isla). Ryflowane dekoracje...Antoni Zaremba, Dajar

Restauracja 6/2018, STYL & DESIGN
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail