Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Stół ubrany na święta

Chcąc wprowadzić do lokalu nastrój świąt, przede wszystkim trzeba zastanowić się, jaki jest charakter restauracji oraz jaką atmosferę chcemy stworzyć i przekazać naszym gościom. Jeśli chcemy wyróżniać się na rynku i odnosić sukcesy, musimy dbać o drobiazgi. Tym bardziej o piękną dekorację stołu. 

Stawiajmy na kolory

Jesteśmy wzrokowcami, 75 proc. ludzkich doświadczeń jest przepuszczanych przez filtr wzroku, co oznacza, że kolor jest niezwykle ważny w naszym życiu – ma ogromny wpływ na nasze decyzje. Kolory odpowiednio dobrane tworzą niepowtarzalną atmosferę na stole, pomagają zaprezentować jedzenie i podkreślają wyjątkowy charakter każdej okazji. Są kojarzone z różnymi emocjami, np. bordowy to elegancja, wyrafinowanie, pasja, pobudzenie, a ciemnozielony kojarzy się z odpoczynkiem,...Julita Lewandowska, Duni Sales Poland

Restauracja 6/2018, STYL & DESIGN
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail