Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Nowa linia win Jack Rabbit Premium Selection

Jack Rabbit rozszerza swoją ofertę produktową na polskim rynku i wprowadza nową linię win Premium Selection. W jej ramach dostępne będą czerwone wino Zinfandel z Kalifornii oraz białe Sauvignon Blanc z Chile. Oferta jest skierowana do konsumentów poszukujących produktów wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie.
Jack Rabbit Jack Rabbit Premium Sauvignon BlancM
Jack Rabbit to marka wina produkowanego w winnicach Chile, Kalifornii oraz Południowej Afryki. Wina charakteryzują się przyjemnym w odbiorze smakiem. Są skierowane do konsumentów rozpoczynających swoją przygodę z winem. Do tej pory na polskim rynku dostępne były: Chardonnay, Merlot, White Zinfandel, Medium-Sweet Red oraz White, a także owocowe Peach and Mango i i Summer Berries.

– W związku z bardzo dobrym przyjęciem przez polskich konsumentów win Jack Rabbit, jak również rosnącym zainteresowaniem w zakresie win z wyższej półki, wprowadziliśmy nową linię Jack Rabbit Premium Selection. Zdecydowaliśmy się na premierę nowej linii z początkiem grudnia z uwagi na okres świąteczny. W tym czasie coraz chętniej kupowane są produkty z segmentu premium – klienci na specjalne okazje poszukują tych o wysokiej jakości, w rozsądnej cenie – mówi Konrad Knothe, przedstawiciel Accolade Wines. Linia Jack Rabbit Premium Selection jest dostępna w sprzedaży w dwóch wariantach:
- Jack Rabbit Premium Selection Zinfandel
Bogate, tętniące życiem wino kalifornijskie o smaku pełnym czarnej wiśni i malin, o nutach pieprzu i przypraw. Idealne do grillowanych mięs, dań z makaronem i deserów czekoladowych. Cena: 23.99 zł.

- Jack Rabbit Premium Selection Sauvignon Blanc
Świeże i energiczne wino chilijskie o kuszących aromatach owoców cytrusowych, wzbogacone nutami trawy i zielonego pieprzu. Idealne do łagodnych serów, ryb, owoców morza i sałatek. Cena: 23.99 zł.

Wyłącznym dystrybutorem win marki Jack Rabbit w Polsce jest sieć Żabka. Produkty są dostępne w sklepach od początku grudnia. Marka wina Jack Rabbit należy do Accolade Wines, jednego z największych globalnych producentów wina, posiadającego czołowe marki z Australii, Nowej Zelandii, Południowej Afryki, Chile oraz Kalifornii.  


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne