Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Prestiżowe wyróżnienia dla Mlekpolu

2019-01-04

Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa, po raz kolejny, została doceniona przez Konsumentów oraz środowisko biznesowe.  Złote godło w rankingu Konsumencki Lider Jakości oraz czołowe miejsce w rankingu Złota Setka Rolnictwa to wyróżnienia, które potwierdzają pozycję lidera branży mijającego roku.

- To dobry rok dla Mlekpolu. Spółdzielnia z Grajewa może poszczycić się pozycją lidera skupu mleka w Polsce oraz  nowym rekordem na poziomie 1 miliard 800 milionów litrów. Cieszą nas również wszelkie nagrody i wyróżnienia, zarówno te, które przyznają eksperci, jak i te, które otrzymujemy od najważniejszych recenzentów naszych produktów, czyli Klientów – cieszy się Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie.
Najbardziej rozpoznawana marka mleka w Polsce „Łaciate” otrzymała złote godło i tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 w swojej kategorii. Badanie przeprowadzono pośród konsumentów, którzy jednoznacznie wskazali „Łaciate”, jako markę, która najlepiej wpisuje się w ich oczekiwania.
Środowisko biznesowe również docenia Mlekpol i jego dynamiczny rozwój. Już po raz drugi tygodnik Wprost opublikował Złotą Setkę Rolnictwa, w której wyłoniono największe w Polsce firmy branży rolniczej. Mlekpol znalazł się w Platynowej Piątce największych przetwórców żywności. W rankingu podkreślono polski kapitał Spółdzielni oraz przychody, które w tym roku przekroczyły 4 miliardy złotych. 
Otrzymane wyróżnienia, to ważny komunikat, że nasze działania pozytywnie ocenia zarówno rynek, jak i sami konsumenci. W 2019 roku mamy zamiar kontynuować obraną strategię biznesową i intensywnie rozwijać nasze portfolio produktowe – dodaje Małgorzata Cebelińska.  


Aktualności
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności