Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama





Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży gastronomicznej i hotelowej

2019-01-21

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  Aby ułatwić rozwiązanie tego problemu powstał serwis pracujwhoreca.pl.

logo pwh

Poszukiwanie ofert pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej będzie teraz łatwiejsze. Na rynku zadebiutował nowy serwis pracujwhoreca.pl, który pracodawcom pozwoli precyzyjnie i skutecznie dotrzeć do branżowych specjalistów, a pracownikom znaleźć odpowiednią pracę. Założenie konta pracodawcy, a także publikowanie ofert pracy do końca lutego jest całkowicie bezpłatne.
Nowy portal jest odpowiedzią na potrzeby rynku dotyczącej powstania popularnego kanału rekrutacyjnego ściśle skierowanego do branży. Sam portal będzie intensywnie promowany w najpopularniejszych czasopismach branżowych – w „Restauracji” i „Hotelarzu”, natomiast same oferty poprzez czołowe serwisy branżowe – www.e-hotelarz.pl i www.e-restauracja.com.
Ten efekt synergii pozwoli na niespotykane dotąd precyzyjne dotarcie z ofertą pracy bezpośrednio do potencjalnych kandydatów.
Platforma pracujwhoreca.pl nie jest tylko serwisem z ogłoszeniami. Pozwala także kandydatom na stworzenie profilu własnych preferencji zawodowych i otrzymywanie przypomnień o ofertach pracy spełniających założone oczekiwania.
Za projekt graficzny serwisu odpowiedzialna jest agencja Pure Concept. Właścicielem portalu są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia, wydawca czołowych czasopism branżowych: „Hotelarz”, „Restauracja”, „Rynek Turystyczny”, „Polski Jubiler” i „Nowoczesna Stacja Paliw”.


Polecamy
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności