Mazury HoReCa 2019– Program Hosted Buyers
 
 Mazury HoReCa 2019– Program Hosted Buyers

2019-01-24

Zapraszamy do udziału w Programie Hosted Buyers podczas targów Mazury HoReCa 2019. Program Hosted Buyers ma na celu zapoznanie Profesjonalnych Kupujących z Wystawcami i networking podczas wydarzenia. Jest przeznaczony dla osób decyzyjnych, menedżerów, kierowników i/lub osób mających wpływ na funkcjonowanie hoteli, obiektów gastronomicznych, cukierniczych i piekarskich.

cim 11

W ramach Programu HB Profesjonalni Kupujący prowadzą spotkania biznesowe z Wystawcami, którymi są dostawcy produktów dla kanału HoReCa, surowców i dodatków dla piekarni i cukierni, wyposażenia gastronomicznego, mebli hotelowych, rozwiązań i usług dla branży hotelarsko-gastronomicznej. Profesjonalni Kupujący, którzy zostali zakwalifikowani przez Organizatora, zostają zobowiązani do uczestniczenia w co najmniej dziesięciu piętnastominutowych spotkaniach z Wystawcami w wyznaczonym przez Organizatora miejscu w ciągu jednego dnia uczestnictwa w MH, czyli łącznie w co najmniej dwudziestu spotkaniach w ciągu dwóch dni. Spotkania z Wystawcami muszą zostać umówione wcześniej za pośrednictwem internetowego systemu organizacji spotkań.

Zapraszając Profesjonalnych Kupujących do Programu, Organizator Mazury HoReCa 2019 pokrywa ich koszty pobytu na Mazury HoReCa, czyli: dojazd, nocleg z 09 na 10.04.2019, wyżywienie. W zamian za to prowadzą oni – jako Profesjonalni Kupujący – spotkania z Wystawcami. Tu można znaleźć pełny regulamin Programu: http://www.mazuryhoreca.pl/program-hosted-buyers

 

 

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail