Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaMADE Restaurat w Gdyni profesjonalnie

„Bądź 3 kroki przed i zarabiaj” – to hasło przewodnie cyklu konferencji, który odpowiada na potrzeby biznesowe lokalnego rynku gastronomicznego. Ostatnie spotkanie MADE Restaurant w roku 2018 odbyło się 28 listopada w gdyńskim hotelu Courtyard by Marriott. Menedżerowie, właściciele restauracji oraz pracownicy gastronomii mieli okazję do wymiany poglądów, nawiązania kontaktów, ale przede wszystkim zdobycia wiedzy, jak mądrze i zyskownie prowadzić biznes.

 rs 2019 01ea 07

  Spotkanie, w którym wzięło udział około 300 osób, składało się z paneli dyskusyjnych, podczas których poruszane były najbardziej interesujące branżę gastronomiczną tematy, takie jak CSR w gastronomii, mądre zarządzanie pracownikami i motywacja czy współpraca z influencerami, która daje korzyści. Była mowa o tym, czy fine dining ma sens, o różnicach kulturowych oraz związanych z nimi systemach rekrutacji i motywacji pracowników, a także o tym, czy lepiej jest w gastronomii inwestować czy oszczędzać. 


Restauracja 1/2019, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności