Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaCo nowego w gastronomii

KRAKÓW Yulan ul. Orzechowa 11

 Yulan to restauracja z kuchnią chińską w hotelu Metropolo by Golden Tulip. Kartę dań pomógł stworzyć pochodzący z Chin i mający kulinarne sukcesy na arenie międzynarodowej Zhoulezi Nicholas Yinliang Lu. Nazwisko to ma być gwarancją wyśmienitego smaku i dań cieszących nie tylko podniebienie, ale także oko. Znajdziemy tu sporo ciekawych pozycji, które podbiją podniebienie każdego smakosza. Wśród nich naleśnik Jiang Bing, a dla wielbicieli nieco ostrzejszych smaków omlet po chińsku z szalotką i bulwiastym czosnkiem. Jak twierdzi personel restauracji, goście najczęściej sięgają po małże po syczuańsku. Szef kuchni Michał Zgud proponuje także smaki typowo europejskie, jak consomme jagnięce z kolendrą, polędwiczka wieprzowa w sosie karmelowym czy smażony filet z okonia morskiego. Stawia on przede wszystkim na świeże produkty i ich niestandardowe połączenia. 

 

rs 2019 01ea 11

WARSZAWA Pera al. Krakowska 248

Lokal właścicieli tureckiej restauracji Maho. Serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej, a także azjatyckiej, stworzone przez szefa kuchni Nestora Grojewskiego. Przez lata prowadził swoją restaurację w Rzymie, gdzie często gościły ekipy filmowe z całego świata. Gotował m.in. dla Leonarda DiCaprio, Cameron Diaz, Liama Neesona. Był także osobistym kucharzem Martina Scorsese. Znajdziemy tu ręcznie wyrabiane makarony, pizzę z włoskiego pieca opalanego drewnem,...


Restauracja 1/2019, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności