Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaStreet Food w Sodexo

2019-03-04

W marcu i kwietniu br., w Sodexo trwa sezon na street food. Uwielbianych potraw serwowanych przez food-trucki na całym świecie będzie można spróbować jednak nie na ulicy, a w restauracjach sygnowanych przez firmę. Konsumenci będą mieli do wyboru dania w dwóch wersjach: mięsnej i bezmięsnej, co ma związek z poszerzeniem roślinnego menu restauracji Sodexo w ramach kampanii RoślinnieJemy.

Sodexo Polska Notka prasowa Stereo Street Food 20190304 002

Nowa, wiosenna oferta Sodexo nawiązuje do bogactwa katalogu rosnących na popularności dań typu street food, które – tym razem – nie będą serwowane w przydrożnych food-truckach, a w firmowych restauracjach w całej Polsce. Nawiązanie do „stereo” (nazwa akcji to „Stereo Street Food”) ma sygnalizować konsumentom, iż proponowane dania dostępne będą w dwóch wariantach – mięsnej i bezmięsnej. Roślinna wersja m.in. hot-doga, burgera, czy burrito, to idealna propozycja nie tylko dla wegetarian i wegan, ale również dla fleksitarian – osób stopniowo ograniczających spożycie mięsa.

– Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów i konsumentów zauważamy nie tylko zwiększone zainteresowanie street foodem, ale również niespełnioną potrzebę, by zamawianie dań tego typu nie musiało wiązać się z poszukiwaniami « na mieście » lub czekaniem na dostawę. Nasza oferta stanowi więc reakcję na ten trend – mówi Katarzyna Rogalska, Head of Food Platform, Sodexo Polska.
– Co czyni akcję jeszcze bardziej atrakcyjną, to wyraźny zwrot w stronę bezmięsnych wariantów popularnych dań street food. Nie trzeba ich szukać, specjalnie zamawiać i płacić « premium ».
W naszych restauracjach (często pracowniczych), będą one po prostu dostępne – ku uciesze zarówno niejedzących mięsa, ale też poszukujących nowych smaków konsumentów  – dodaje.
Akcja „Stereo Street Food” będzie realizowana przez restauracje Sodexo w marcu i kwietniu br. Od stycznia firma bierze udział w kampanii RoślinnieJemy, organizowanej przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki, sukcesywnie poszerzając ofertę gastronomiczną o potrawy na bazie wyłącznie roślinnej.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności