Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaUber Eats trafia do Łodzi

2019-03-11

Uber Eats, czyli usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację w smartfonie, trafia właśnie do Łodzi. Mieszkańcy miasta mogą od dziś zamawiać dania z ponad 70 lokalnych restauracji. Obszar objęty dostawą sięga 44 km2, a średni czas dostawy wynosi około 32 minuty.

uber

 

Łódź jest już siódmym miastem w Polsce, w którym można korzystać z takiego rozwiązania. Specjalnie dla mieszkańców Łodzi firma Uber Eats przygotowała kod promocyjny, dzięki któremu pierwsze 3 dostawy nowi użytkownicy tej aplikacji otrzymają zupełnie za darmo: EATSLODZ Kod ważny jest przez miesiąc od momentu wpisania go w aplikacji.

- Cieszymy się, że polska stolica filmowa dołącza do grona sześciu miast, których mieszkańcy mogą wygodnie zamawiać jedzenie w dostawie z lokalnych restauracji dzięki Uber Eats. Jesteśmy przekonani, że nasza platforma pozwoli łodzianom lepiej poznać smak ich miasta, ciesząc się nim w domu czy w pracy –mówi Ilona Grzywińska-Lartigue, dyrektor komunikacji w firmie Uber w regionie Europy Środkowej i Wschodniej –W Polsce Uber Eats działa od 2 lat. Przygodę z naszym rynkiem zaczynaliśmy w Warszawie, gdzie co druga restauracja nie miała u siebie aktywnej opcji dostawy. Dzisiaj, w przypadku wielu współpracujących z nami lokali, zamówienia złożone za pośrednictwem naszej platformy stanowią nawet 30 proc. ich dziennego obrotu. Już nawet co trzecie danie wydawane przez kuchnię trafia do torby dostawcy współpracującego z Uber Eats. Warto odnotować, że restauracje nie ponoszą żadnego kosztu związanego z logistyką takich dowozów. To tylko niektóre z powodów, dla których 9 na 10 restauracji po 6 miesiącach współpracy z nami nadal chce ją kontynuować – dodaje Ilona Grzywińska-Lartigue.

Na liście łódzkich restauracji, z których można zamawiać jedzenie za pośrednictwem platformy Uber Eats, są zarówno te serwujące specjały kuchni polskiej, jak również włoskiej, amerykańskiej czy tajskiej – trzech najpopularniejszych kuchni w Polsce według użytkowników Uber Eats. Aktualnie z platformy Uber Eats korzysta ponad 70 restauracji, ale wiadomo już, że ich lista będzie się sukcesywnie powiększać, a firma rozmawia z kolejnymi lokalami.

TOP 5 restauracji w Łodzi, z których zamówisz jedzenie dzięki Uber Eats 

Wśród łódzkich knajpek na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza pięć lokali, które podbijają kubki smakowe zarówno mieszkańców Łodzi, jak i turystów odwiedzających to miast. Teraz, dzięki możliwości zamówienia dań w dostawie za pośrednictwem Uber Eats, łodzianie mogą sprawdzić, jakie specjały wychodzą od szefów kuchni w tych lokalach:

1. Papuvege - kuchnia wegańska

2. Hana Sushi - japońskie/sushi

3. Drukarnia - Skład Wina i Chleba - nowoczesna kuchnia europejska

4. Pho Shop - restauracja specjalizująca się w zupach Pho

5. Pasibus - jedna z najlepszych burgerowni w Polsce

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Łodzi obejmuje ponad 70 lokali.

Uber Eats jest obecnie dostępny w 250 miastach na całym świecie, pozwalając użytkownikom na zamawianie posiłków z ponad 60 tysięcy restauracji.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności