Aplikacje do zarządzania zespołemAplikacje do zarządzania zespołem

Liczba spraw bieżących i ważnych w funkcjonowaniu lokalu każdego dnia jest naprawdę ogromna. Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy nowoczesne technologie i dostęp do wielu aplikacji, które mogą pomóc nam prowadzić biznes. Oto przykłady ich zastosowań w gastronomii.

 

 rs 2019 02ez 19

  Zatrudniając zwłaszcza młodych pracowników, musimy pamiętać o tym, że duża część ich życia odbywa się w internecie. Fakt ten warto wykorzystać w zarządzaniu załogą restauracji. Komunikowanie wszelkich zmian i nowości poprzez ogłoszenia wieszane na tablicy korkowej jest skuteczne, ale wymaga obecności odbiorców komunikatów i spojrzenia na tę tablicę. Charakter lokalu gastronomicznego najczęściej oparty jest na pracy zmianowej załogi. Jednak zespół, który ma danego dnia zmianę, musi być nie tylko w komplecie, ale także w kontakcie z menedżerem oraz znać bieżące sprawy i ustalenia. Komunikacja pomiędzy osobą zarządzającą zespołem a pracownikami tylko wewnątrz lokalu może się więc nie sprawdzić, kiedy nie ma wszystkich. Można zaprząc do tego powszechnie dziś używane aplikacje. 

Messenger i Facebook

To bardzo wygodne narzędzia, które pomagają dotrzeć do pracowników w czasie rzeczywistym. Tworząc na Messengerze grupę, w której znajdują się wszyscy pracownicy, można bardzo szybko znaleźć chętną osobę na dodatkową zmianę lub zamianę dyżuru któregoś z pracowników w ostatniej chwili, spowodowaną np. jego chorobą. Zamieszczanie grafików w grupie facebookowej sprawi, że nikt nie zapomni o swojej zmianie, a dzięki funkcji komentarzy będziemy mogli śledzić wszelkie uwagi. Dodatkowo post z prośbami grafikowymi, zamieszczony na grupie, ułatwi zorientowanie się w...


Restauracja 2/2019, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail