Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Jantoń i Wino Makłowicz stawiają na polskie wina

2019-03-27

Firma Jantoń umacnia swoją pozycję w kategorii win gronowych. 27 marca br. została zawarta umowa pomiędzy marką Wino Makłowicz a znaną polską Winnicą Miłosz na wyłączność w zakresie dystrybucji win do restauracji i hoteli. Wydarzenie to miało miejsce podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Uroczystego podpisania umowy podczas wspólnej konferencji  prasowej dokonali: Jakub Nowak, Prezes Zarządu Jantoń S.A. Sp.K., Robert Makłowicz, założyciel i ambasador marki Wino Makłowicz oraz Krzysztof Fedorowicz, właściciel Winnicy Miłosz.

Podpisanie umowy z Winnicą Miłosz stanowi kolejne strategiczne posunięcie firmy Jantoń na drodze do konsolidacji rynku. Dynamicznie rozbudowujemy nasze portfolio, co w najbliższych latach zapewni nam pozycję lidera w segmencie win gronowych – podkreśla Jakub Nowak, Prezes Zarządu spółki. – Ta współpraca cieszy mnie również dlatego, że będąca w naszej grupie marka Wino Makłowicz dzięki umowie uzyskała wyłączność na dystrybucję wysokiej jakości polskich win dla HoReCa, a jej oferta stała się jeszcze bardziej unikatowa i kompleksowa – dodaje.

Firma Jantoń w ramach konsolidacji rynku przejęła w ubiegłym miesiącu Platinum Wines, jednego
z kluczowych w naszym kraju dystrybutorów i importerów win gronowych,a we wrześniu ubiegłego roku - działalność operacyjną spółki Wino Makłowicz. Jantoń planuje w najbliższym czasie podpisanie kolejnej ważnej umowy, która pozwoli na kompleksową obsługę rynku HoReCa.


Aktualności
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności