Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


„Olej Kujawski” został wyróżniony w badaniu „Ulubiona Marka Polaków 2019"

2019-04-24

„Olej Kujawski” doceniono w tegorocznej edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego „Ulubiona Marka Polaków”. To kolejny dowód uznania oraz zaufania do produktu, kojarzonego z naturalnością i najwyższą jakością.

„Olej Kujawski z pierwszego tłoczenia” jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku w kategorii olejów jadalnych. Marka konsekwentnie buduje spójny i atrakcyjny dla konsumentów wizerunek oparty na naturalności, polskości i tradycji. Elementy te zyskują potwierdzenie w każdym etapie życia produktu. „Olej Kujawski” uzyskiwany jest z naturalnych składników – starannie wyselekcjonowanych nasion w procesie pierwszego tłoczenia. ZT Kruszwica S.A. do jego produkcji wykorzystuje rzepak pochodzący z polskich upraw, a tradycja regionu Kujaw jest stałym elementem tożsamości marki. Marka „Kujawski” stale analizuje trendy i zmieniające się potrzeby współczesnego konsumenta. Odpowiada na te potrzeby, wprowadzając z sukcesem na rynek innowacyjne produkty, które zawsze pozostają wierne jej wartościom, z których nadrzędną jest naturalność – zarówno składników, jak i procesu produkcji. Obecnie portfolio produktów sygnowanych marką „Kujawski” obejmuje: „Olej Kujawski”, „Olej Kujawski 3 ziarna”, „Kujawski – oleje smakowe”, „Kujawski - oleje tłoczone na zimno”. – Wyróżnienie w badaniu „Ulubiona Marka Polaków 2019” potwierdza powszechną opinię, że „Olej Kujawski” jest niezastąpiony w każdej polskiej kuchni. Stanowi pewny wybór, gwarancję najwyższej jakości, które są dla konsumentów nieocenioną wartością. Głębokie zrozumienie potrzeb konsumentów pozytywnie wpływa na percepcję „Kujawskiego” – rezultaty badań wskazują, że marka ma największą świadomość, siłę i zaufanie na rynku – komentuje Rafał Niczypor, PR Manager, ZT „Kruszwica” S.A.

Olej rzepakowy, jakim jest „Olej Kujawski”, z jednej strony oferuje unikalną kompozycję kwasów omega 6 do omega 3, z drugiej zapewnia dobre walory użytkowe w stosowaniu na zimno i do smażenia. Dostępne dane wskazują jednoznacznie, że olej rzepakowy oferuje najkorzystniejsze z punktu widzenia potrzeb żywieniowych człowieka właściwości i z tego względu powinien być traktowany jako najlepszy tłuszcz roślinny do stosowania w diecie w naszej szerokości geograficznej. Przedmiotem tegorocznej edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego „Ulubiona Marka Polaków”, którego organizatorem są „Wiadomości Handlowe”, było blisko 1200 marek (spożywczych, chemicznych i kosmetycznych). Celem badania, które realizuje instytut GfK Polonia, jest zidentyfikowanie marek, które zasługują - zdaniem konsumentów - na miano ulubionych i cieszą się ich największym uznaniem.


Aktualności
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności